Lenovo Ideapad Slim3 14IRH10R Core5-210H 15th Gen| 16GB RAM | 512GB SSD | 15.3" WUXGA | Win 11 | 1 Years Warranty
Rs. 99,990Rs. 110,99010% OFF
Key Features
- Model: Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10R
- CPU: Intel Core 5 210H (12 MB Cache, 8 Cores, 12 Threads, Up to 3.6GHz)
- RAM: 16GB DDR5-4800
- Storage: 512GB SSD PCIe® NVMe®, PCIe® 4.0 x4
- Graphic: Integrated Intel Graphics
- Display: 15.3″ WUXGA Non-touch IPS 300nits Anti-glare 16:10 45% NTSC 60Hz
- OS: Windows 11
- Warranty: 1 Years Warranty
1
Store Pickup
Open store location and pickup details
Fast Delivery
2-4 Days nationwide
No specifications listed for this product yet.
Similar Picks For You
View all-9%
Available
Apple Macbook Air M5 Pro |16GB RAM | 512GB SSD | 14 " Liquid Retina | 1 Years Warranty
Rs.300,991
Rs.273,990
-10%
Available
-11%
Lenovo Ideapad Slim 3 14AMN8 Ryzen 5 7520U | 16GB RAM | 512GB SSD | 14" FHD | Win 11 | 1 Years Warranty
-1%